HAKKIMIZDA

Rüya gibi bir tatil fırsatı ile termal turizmine yeni bir yorum getiren Zir Dream Thermal Hotel olarak bölgedeki iki butik otelden biriyiz.

Özel dizaynlı lobi alanımızda hızlı check-in imkanıyla giriş yaparken resepsiyonda güler yüzlü hizmetiyle personelimiz işlemlerinizi tamamlayacaktır. Otelimizin ücretsiz otoparkına aracınızı güvenle park edebilirsiniz.

Güvenli Turizm Sertifikalı otelimizde size özel hazırlanan hijyenik ve dezenfekte edilmiş odanızda dışarıyı izlerken sizi termalin eşsiz ıhlamur ve kestane ağaçlarından oluşan ormanı karşılayacak. 

Alanında uzman terapistlerimiz eşliğinde termal havuzlar, saunalar, şok duşları, terapi odaları ve tuz odası ile geniş yelpazede hizmet veren Spa&Wellness merkezimizde derin bir dinlenme yaşayacak, yılın yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız.

Gün biterken ve güne başlarken üstü açılır teras veya kapalı restoran alanında geleneksel Türk mutfağından ve dünya mutfağından zengin yemeklerimizi yemyeşil bir manzara eşliğinde huzurla tadacaksınız.

Engelli giriş kapısı ve asansörü ile herkesin rahatlıkla tesis içerisinde hareket edip her alanda vakit geçirebileceği ve dilerse yürüme mesafesindeki termal gezi alanlarına varılabileceği otelimizde bu rüya gibi tatili deneyimlerken sizinle aynı mutluluğu yaşamak isteriz.

Rüya gibi bir tatil
Zir Dream Thermal & Spa Hotel

GALERİ